Управління в Ізмаїльському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області

Держземагентство України є засновником науково-виробничого журналу «Землевпорядний вісник» – державне спеціалізоване видання у сфері земельних відносин. Журнал публікує новини земельного законодавства, роз’яснення, консультація, коментарі, практичні рекомендації, аналітичні статті, зарубіжний досвід тощо.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру – Офіційний веб-сайт

Офіційний електронний портал Держгеокадастру

З травня 2013 року розпочався випуск газети «Земельні торги-Україна», яка поширює законодавчі, нормативно-методичні та роз’яснювальні матеріали про процедуру земельних торгів, за результатами яких згідно з чинним законодавством укладатимуться договори купівлі-продажу землі, оренди, суперфіцію, емфітевзису. Газета оприлюднює оголошення виконавців земельних торгів, інформує про їх підготовку, проведення та результати. 

Журнал «Землевпорядний вісник» та газету «Земельні торги –Україна» можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні України. Передплатний індекс журналу «Землевпорядний вісник» – 48783. Вартість видання з доставкою на шість місяців – 180 гривень. Передплатний індекс газети «Земельні торги Україна» – 68645. Вартість видання з доставкою на шість місяців – 4 гривні 50 копійок. Передплатний індекс комплекту – журнал + газета – 68646. Вартість комплекту з доставкою на шість місяців складає 184 гривні 50 копійок. Більш повну інформацію щодо видань можна знайти на офіційному web-сайті Ізмаїльської районної державної адміністрації за адресою «Izmail-rda.odessa.gov.ua».

Документи