Запит виборця до відділу ведення Державного реєстру виборців

Відповідно до статті 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

Виборець, який проживає або перебуває за межами України, може особисто подати запит до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання чи перебування, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Закордонна дипломатична установа України невідкладно передає запит органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У свою чергу орган ведення Державного реєстру, який отримав запит, надсилає на виборчу адресу виборця роздруковані в повному обсязі персональні дані. Запит громадянина оброблюється три робочих дні.

Також, у порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання наступної інформації:                               
1) щодо персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження), усіх осіб, які внесені до Реєстру за власною  виборчою адресою заявника (крім виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання та який відбуває покарання у вигляді арешту, позбавлення або обмеження волі).                                                           
2) щодо кількості виборців, зареєстрованих у зазначеному у запиті селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

У разі підтвердження відповідності персональних даних виборця та зазначеної ним адреси відділ ведення не пізніше шостого робочого дня надсилає відповідь з вичерпною інформацією по його суті. Якщо запит, надісланий органу ведення Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, якої стосується запит, то відділ надсилає суб’єкту відмову із зазначенням підстав.

Свої запити виборці Ізмаїльського району мають змогу  надсилати за адресою: 68601, Одеська обл., м.Ізмаїл, просп. Суворова,62  Ізмаїльська районна державна адміністрація. Додаткова інформація за телефонами:(04841)6-53-92, (04841)7-50-40.