Персональний кабінет виборця

Кожен громадянин України має права перевіряти свої персональні дані, які занесені до бази Державного реєстру виборців. Виборець може звернутися персонально до відділу ведення Державного реєстру виборців, надавши при цьому паспорт громадянина України. Мешканці Ізмаїльського району мають звертатися до Відділу ведення Державного реєстру виборців Ізмаїльської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м. Ізмаїл, просп. Суворова,62, каб. 111.

Але для Вашої зручності перевірити своє включення та дані можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборці».

Як це працює? Щоб скористатися особистим кабінетом потрібно лишу мати доступ до інтернет мережі. На сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua користувач має обрати вкладку «Особистий кабінет виборця». У вікні, що відкриється, потрібно пройти процес реєстрації:

1. “E-mail”: введіть власну електронну пошту. Вона буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему.

2. Поля “Прізвище, ім’я, по батькові” заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті. Увага! ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних.

3. Поле “по батькові” не заповнюється тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національної меншини, до якої належить виборець, та відсутності “по батькові” в паспорті. В такому випадку потрібно підтвердити відсутність у Вас “По батькові”, поставивши позначку в полі “по батькові відсутнє”. Увага!!! Заповненим може бути лише одне з полів: “По батькові” або “По батькові відсутнє”.

4. Обрати пароль. В паролі можливе використання великих та малих латинських букв, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів.

5. Через деякий час на електрону пошту надійде підтвердження реєстрації, та виборець зможе користуватися своїм особистим кабінетом.

Отримавши доступ до кабінету, користувач надсилає запит. У вкладці «Запиту»,  вписує адресу реєстрації, відповідно до даних паспорту. На протязі однієї доби відповідь надсилається на e-mail, де зазначається адреса виборчої дільниці.