Перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців

           З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Ізмаїльської районної державної адміністрації.

            Особливо це стосується виборців:

  • які досягли 18-річчя проте були відсутні в списках;
  • колишніх військовослужбовців строкової служби;
  • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
  • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
  • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

            Для зручності громадян, службою розпорядника Реєстру виборців розроблено інтернет сторінку «Особистий кабінет виборця». Для того щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.uaзайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

            Уточнити та внести зміни до своїх  персональних даних виборці Ізмаїльського району можуть за адресою: Ізмаїльська райдержадміністрація, м.Ізмаїл, пр. Суворова, 62, каб. 101

            Додаткова інформація за телефонами: 6-54-35, 7-50-40.

            При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України.