07.04.2021

Ізмаїльська райдержадміністрація інформує громадськість

Ізмаїльська райдержадміністрація

інформує громадськість про наступне:

З метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва видано розпорядження райдержадміністрації «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Ренійської міської ради (за межами населених пунктів), орієнтовною площею 23,0 га для розміщення заводу по переробці мазуту та пластику)» від 23.12.2020 року №190/А 2020.

Зауваження та пропозиції до Детального плану території можна надсилати на електронну адресу Ізмаїльської РДА: rda@izmail.odessa.gov.ua

 

 

Повідомлення

                  про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки


1. Заява про визначення обсягу Стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, розташованої на території Ренійської міської ради (за межами населених пунктів), орієнтовною площею 23,0 га для розміщення заводу по переробці мазуту та пластику)» оприлюднюється шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Ізмаїльської районної державної адміністрації.

2. Дата початку обговорення 09.04.2021 р., строки громадського обговорення – 15 днів.

3. Способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій.

4. Отримати, ознайомитися з інформацією та подати зауваження і пропозиції  до визначення обсягу Стратегічної екологічної оцінки можна у приміщенні Ізмаїльської районної державної адміністрації за адресою: 68601, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т  Суворова, 62. Контактний  телефон (048-41)-2-01-46, е-mail: rda@izmail.odessa.gov.ua 

Строк подання зауважень становить 15 днів з дня публікації заяви (відповідно до пп.5, 6 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

Голова  Ізмаїльської районної державної адміністрації – Р. А. Абашев.