07.04.2021

Сьогодні відзначається Всесвітній День здоров’я, цього року - в умовах пандемії короновірусної інфекції COVID-19

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня.

Мета цього свята - допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії.

Вислів «Здорові люди – це найцінніший капітал держави» має під собою неабияке підґрунтя, адже повністю реалізувати себе, свої інтелектуальні, моральні й фізичні можливості здатна лише здорова людина.

Символічно, що 7 квітня християни східного обряду відзначають одне з найбільших головних свят церковного календаря - Благовіщення. Перебування в умовах карантину змушує  кожного з нас задуматися над тим, що для кожного з нас найдорожче. Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніші – це життя та здоров’я, а наше майбутнє багато в чому залежить від власного вибору і поведінки сьогодні. 

Звертаємося до мешканців Ізмаїльського району, будь ласка, дотримуйтеся обмежувальних заходів в громадських місцях на період карантину. Майбутнє без COVID-19 залежить від кожного з нас!

У Всесвітній День здоров'я бажаємо вам і вашим близьким завжди бути здоровими фізично, емоційно і духовно! Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю, любов'ю і благополуччям, а проблеми і хвороби оминають ваші домівки.

 

Відділ інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю райдержадміністрації