05.04.2021

Під час апаратної наради розглянуто актуальні питання життєдіяльності району

Сьогодні, 5 квітня, під керівництвом голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона Абашева відбулась щотижнева апаратна нарада райдержадміністрації. У нараді взяли участь керівник апарату РДА Ганна Григорчук та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради розглянуто питання про стан  виконання в районі  призову до Збройних Сил України, про аналіз діяльності місцевих рад та висвітлення інформації на власних офіційних вебсайтах,  про виконання показників місцевих бюджетів, про рівень захворюваності на COVID-19 в районі, про стан призначення житлових субсидій, надання пільг, державних соціальних допомог та забезпечення санаторно-курортним лікуванням мешканців району тощо.

Особливу увагу приділено питанню щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району, визначаються цілі та пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку новоутвореного району на 2021 рік.

Крім того, під час наради начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Арешкіна поінформаувала присутніх що протягом минулого тижня, з метою перевірки умов проживання дітей підоблікових категорій, представниками служби у справах дітей проведено виїзди в села Приозерне, Броска та Саф’яни. За словами Світлани Ігорівни, за результатами виїзду спеціалістами складені акти обстеження житлово-побутових умов сімей, протоколи бесід та проведена профілактична робота з родинами. 

За результатами наради голова районної державної адміністрації Родіон Абашев надав керівникам структурних підрозділів ряд доручень.

 

Відділ інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю райдержадміністрації