Для забезпечення безумовного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" Президентом України 5 травня 2011 року виданий Указ №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

  На виконання статті 2 зазначеного Указу Президента України в апараті Ізмаїльської районної державної адміністрації загальний відділ є відповідальним з питань запитів на інформацію, за опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення інформаційного запиту на інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту

  Для забезпечення прозорості та відкритості в роботі Ізмаїльської районної державної адміністрації та реалізації прав громадян на доступ до публічної інформації на офіційній веб - сторінці Ізмаїльської районної державної адміністрації розміщуються відомості, які стосуються населення району. Оновлення сторінки здійснюється постійно.

  З метою недопущення зайвого листування та найшвидшого розгляду запитів громадян районна державна адміністрації пропонує до оформлення відповідної форми запиту (форми 1,2,3 додаються) попередньо ознайомитися на веб - сторінці райдержадміністрації з основними відомостями, що стосуються діяльності райдержадміністрації.

 Контактні телефони для отримання довідок щодо одержання і заповнення запитів на інформацію:

 

ПІБ

Посада

Контактні телефони

Кравченко Олена Леонідівна

Начальник відділу діловодства, контролю  і організаційної роботи

(04841) 6-53-32   

  Електронна адреса для запитів на інформацію: zag_viddil@izmail.odessa.gov.ua

 

Розпорядження голови Ізмаїльської районної державної адміністрації від 9 липня 2019 р. № 181/А-2019 «Про затвердження Порядку оприлюднення Ізмаїльською районною державною адміністрацією  наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»


Система обліку публічної інформації

 

Реєстри зареєстрованих документів

 

Звіти