Відбулась щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Сьогодні, 11 листопада, під керівництвом голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона Абашева відбулась апаратна нарада райдержадміністрації. У нараді взяли участь перший заступник голови Михайло Шарафаненко, заступники голови Сергій Проданов та Ольга Колесниченко, керівник апарату Валентина Клопот, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

На апаратній нараді розглянуті питання про результати виконання розпорядження від 26.08.2021 № 174/А-2021 «Про цільову перевірку організації і стану виконання структурними підрозділами Ізмаїльської районної державної адміністрації заходів, визначених нормативними документами щодо реорганізації Ренійської, Кілійської районних державних адміністрацій та упорядкування структури Ізмаїльської районної державної адміністрації», про стан вакцинації від COVID-19 в Ізмаїльському районі, про початок опалювального сезону та щодо підготовки засобів для розчистки місцевих доріг у зимовий період.

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської райдержадміністрації Марина Деной поінформувала присутніх про те, що в Ізмаїльському районі станом на 11.11.2021 року щеплено від COVID-19 першою дозою – 34305 осіб; двома дозами – 29039 осіб.

На даний час в Ізмаїльському районі працює 1 центр та 25 пунктів вакцинації населення, також функціонують 14 мобільних бригад з вакцинації. Два пункти щеплень розгорнуті  у відділеннях «Укрпошти» на території  м. Ізмаїл та м. Кілія.

За весь період роботи тимчасового пункту щеплення у відділеннях «Укрпошти» щеплено: у м. Ізмаїл – 1593 особи, у м. Кілія – вакциновано 36 осіб.

Наприкінці наради голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев зазначив, що в Ізмаїльській районній державній адміністрації продовжується формування складу державних службовців адміністрації шляхом проведення конкурсних відборів на зайняття вакантних посад державної служби. Так, протягом останніх трьох тижнів проведено 4 конкурсних відбори, для участі у цих конкурсах було подано 9 заяв.

В результаті проведених конкурсів були призначені:

  • Валентина Клопот – на посаду керівника апарату райдержадміністрації;
  • Ганна Білоброва – на посаду заступника керівника апарату-начальник відділу організаційного забезпечення апарату;
  • Наталя Мусафір – на посаду начальника служби у справах дітей  райдержадміністрації.

Нарада пройшла у діловому, конструктивному руслі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю