Керівництво Ізмаїльської РДА та Ізмаїльської районної ради долучились до акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна»

З 1 жовтня по 30 листопада за ініціативи Державного підприємства «Ізмаїльське лісове господарство» на Ізмаїльщині триває акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені вона стала унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбувається в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна».


13 листопада в рамках цієї програми ДП «Ізмаїльське лісове господарство» висаджували нові дерева.
До акції також долучились керівництво Ізмаїльської районної державної адміністрації на чолі з головою Родіоном Абашевим, депутати районної ради на чолі з головою Василем Антонюком та лісівники підприємства.


На території біля Лощинівського водосховища всі разом висадили понад 15 тисяч саджанців японської софори.
Президентська програма «Зелена країна» триватиме до 30 листопада. Тому усі охочі можуть долучитися до благородної місії створення лісів. Лісівники запрошують взяти участь у осіній посадці лісу та власними руками зробити внесок у збереження зелених легенів планети.

«Запрошуємо всіх стати не лише свідком, а й учасником цих процесів. Для цього необхідно долучитись до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом», яка нарзі стартує в Україні і триватиме з 1 жовтня по 30 листопада, в залежності від погодних умов. Офіційна презентація програми «Зелена країна» разом з презентацією Акції на державному рівні вже відбулась. Ми готові створити всі умови для участі громадськості у цих заходах», – зазначив директор ДП « Ізмаїльське лісове господарство» Олег Афанасьєвський