Інформація щодо зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Ізмаїльського району

З метою забезпечення сталої роботи дорожнього комплексу Ізмаїльського району зимове утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення буде здійснювати ТОВ «Евродор» відповідно до договорів  із ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» та Служба  автомобільних доріг в Одеській області.

Для попередження виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Ізмаїльського району Службою автомобільних доріг в Одеській області було створено групу у месенджері WhatsApp «Зима 2021-2022». З метою забезпечення оперативної взаємодії між службою автомобільних доріг та територіальними громадами під час несприятливих умов погодних умов до цієї групи було додані контакти відповідальних осіб.

В територіальних громадах підготовлено 13 одиниць спеціалізованої техніки для розчищення доріг при несприятливих погодних умовах. Також заготовлено 710 тон посипочного матеріалу та реагентів.

Розчищення доріг від снігу у містах буде здійснюватися силами комунальних підприємств. Додатково територіальні громади  проводять роботу з укладання договорів з агропромисловими підприємствами щодо можливості залучення додаткової техніки для розчищення доріг у надзвичайних погодних умовах.

Головний спеціаліст відділу інфраструктури,

містобудування та архітектури, житлово-

комунального господарства

Ізмаїльської районної державної адміністрації

Юлія Долоніна