Відбулась щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев провів апаратну нараду за участю першого заступника голови Михайла Шарафаненка, заступників голови Сергія Проданова та Ольги Колесниченко та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На апаратній нараді голова райдержадміністрації Родіон Абашев виступив щодо питань, пов’язаних з повноваженнями районних державних адміністрації та їх взаємодії з територіальними громадами в рамках проекту Закону України «Про місцеві державні адміністрації», про реалізацію реформи медицини та освіти в районі, а також про стан вакцинації від COVID-19.

Голова райдержадміністрації звернув увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану виконання структурними підрозділами Ізмаїльської районної державної адміністрації заходів, визначених нормативними документами щодо реорганізації Ренійської, Кілійської районних державних адміністрацій та упорядкування структури Ізмаїльської районної державної адміністрації. Зазначено, що ведеться активна робота з завершення процесу ліквідації відділів (які ліквідовано за часів оптимізації РДА) та щодо завершення реорганізації райдержадміністрацій.

З цього питання також виступили перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Шарафаненко та заступник голови райдержадміністрації Ольга Колесниченко.

Начальникам структурних підрозділів доручено провести аналіз стану виконання нормативних актів та скласти відповідні довідки.

Нарада пройшла у діловому, конструктивному руслі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю