Шановні громадяни!


Уже другий рік поспіль увесь світ долає пандемію COVID-19. Нажаль, ця хвороба виявилася значно підступнішою, ніж це здавалося ще рік тому. Вона широко розповсюдилася і в Україні також – усі ми це добре знаємо. Від COVID-19 та його наслідків потерпають люди в кожному регіоні – незалежно від віку, статі або професії. Станом на 14.09.2021 р. захворюваність на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на 100 тисяч населення по Ізмаїльському району складає 6604,02, що перевищує обласні показники на 9,2 %
Саме тому загальна вакцинація розглядається наразі як завдання державної ваги і національної безпеки. В Україну завезено достатню кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими українці мають можливість щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни. На території Ізмаїльського району працюють 4 ЦПМСД, які здійснюють вакцинацію населення на базі яких створено 19 тимчасові пункти щеплення (Ізмаїл, Рені, Кілія, Саф’яни), 1 ЦВН (Ізмаїл) та 11 мобільних бригад (Ізмаїл – 9м. б., Рені-1м.б., Кілія- 1 м.б.)
Вакцинуючись від COVID-19, ми не лише захищаємо себе та своїх близьких, а й наближаємо час, коли зможемо повернутися до звичного життя.
Зважаючи на те, що пандемія не відступила остаточно, та адаптивний карантин в Україні триває, закликаю вас скористатися усіма наявними можливостями і зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19. Для працівників освіти це особливо важливо, оскільки саме робітники освіти працюють у постійному контакті з дітьми, а тому знаходяться в зоні особливого ризику.
Щиро вірю у вашу свідомість та громадянську відповідальність! Дякую всім, хто уже вакцинувався і переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 громадян ставатиме дедалі більше.
Міцного здоров’я усім нам!