ОДЕСЬКА ОДА, МІНАГРОПОЛІТИКИ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ГРОМАД ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та  заступник голови всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник, підписали тристоронній Меморандум про співпрацю.

Одеська область стала дванадцятим регіоном, який долучився до підписання меморандумів про співпрацю. У такий спосіб Міністерство, Всеукраїнська асоціація громад та обласні державні адміністрації об’єднують зусилля для поліпшення взаємодії у важливих напрямах аграрного сектору: земельної та податкової політики, децентралізації, дієвої співпраці в напрямку реалізації аграрної політики та стратегії успішного економічного розвитку. Ключовий інструмент, який дає документ громадам – швидка і якісна комунікація з усіма гілками влади стосовно будь-яких викликів в процесі реалізації реформ.

Роман Лещенко подякував голові Одеської ОДА Сергію Гриневецькому за всебічну допомогу та сприяння у відновленні Міністерства аграрної політики, а також привітав одеських аграріїв з цьогорічним рекордним врожаєм – Одещина намолотила понад 4 млн тонн зерна.

«Завдяки загальним показникам врожайності ми зможемо забезпечити і стабільність національної валюти та сталий економічний розвиток з точки зору сталої економічної безпеки. Дуже важливо у період, коли у світі ціни зростають на все – від енергоносіїв до продуктів харчування, – мати можливість забезпечити продовольчу безпеку в середині нашої країни з точки зору ціноутворення», – наголосив Роман Лещенко.