Мінагрополітики, Одеська ОДА та Всеукраїнська асоціація громад підписали Меморандум про співпрацю

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та перший заступник Міністра Тарас Висоцький перебувають із робочим візитом на Одещині.

«Щотижня ми буваємо у якомусь із регіонів, щоб налагодити стабільний зворотній зв’язок із областю. Нам важливо знати про потреби регіону з перших уст і розуміти, де ми можемо надати вам якісну підтримку на 2022 рік», – зазначив Роман Лещенко під час зустрічі.

Як наголосив Роман Лещенко робота міністерства спрямована інституційно на підтримку агросектору, і є представництвом в Уряді і парламенті усіх областей України.

З метою налагодження якісної та дієвої співпраці в напрямі реалізації аграрної політики та стратегії успішного економічного розвитку Мінагрополітики, Одеська ОДА та Всеукраїнська асоціація громад підписали Меморандум. Одеська область стала дванадцятим регіоном, який долучився до підписання меморандумів про співпрацю. У такий спосіб міністерство, Всеукраїнська асоціація громад та обласні державні адміністрації об’єднують зусилля для поліпшення взаємодії у важливих напрямах аграрного сектору: земельної та податкової політики, децентралізації. Ключовий інструмент, який дає документ громадам – швидка і якісна комунікація з усіма гілками влади стосовно будь-яких викликів в процесі реалізації реформ.

Роман Лещенко подякував керівництву Одещини Сергію Гирневецькому за допомогу й сприяння у відновленні Міністерства аграрної політики, а також за внесок у рекордний врожай. Нагадаємо, Одещина є лідером із намолоту зерна – це понад 4 млн тонн.

«Завдяки загальним показникам врожайності ми зможемо забезпечити і стабільність національної валюти та сталий економічний розвиток із точки зору сталої економічної безпеки. Дуже важливо у період, коли у світі ціни зростають на все – від енергоносіїв до продуктів харчування, – мати можливість забезпечити продовольчу безпеку в середині країни з точки зору ціноутворення», – наголосив Роман Лещенко.