ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ «ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ОСОБИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

В рамках діяльності проєкту «Протидія торгівлі людьми в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, з метою впровадження діяльності з розбудови потенціалу Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, Національною соціальною сервісною службою України разом з Міжнародною організацією з міграції в м.Одеса 08-09 вересня 2021 року було проведено дводенний тренінг «Підвищення кваліфікації відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми».

Програма тренінгу була дуже насиченою та багатоплановою. Учасники актуалізували знання з проблеми торгівлі людьми,  ознайомилися з міфами та фактами про торгівлю людьми. Досвідчені тренери від Громадськогоруху «Віра, Надія, Любов» особливу увагу приділили ідентифікації потерпілих, навчили використовувати прямі та непрямі індикатори для виявлення осіб, в тому числі дітей, осіб без громадянства, внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Учасники тренінгу отримали практичні навики ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, оновили знання щодо заповнення опитувальних листів. В дружній та невимушеній обстановці державні службовці Одеської та Миколаївської областей ділилися набутим опитом надання допомоги та присвоєння статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми. Від Ізмаїльського району приймала участь Мінюк Ольга – головний спеціаліст відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації Одеської області.

Отримані в ході тренінгу знання, безперечно, стануть у нагоді всім учасникам тренінгу.

Управління соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації