Заступник голови райдержадміністрації Сергій Проданов здійснив огляд об’єктів водогосподарської інфраструктури району

В рамках розробки паспорту району, Ізмаїльською районною державною адміністрацією здійснюється збір інформації з проблемних питань життєдіяльності району, у тому числі, пов’язаних з об’єктами водогосподарської інфраструктури.

З метою огляду та оцінки технічного стану гідроспоруд на водних об’єктах, заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Сергій Проданов спільно з представниками громадськості здійснив сьогодні робочий виїзд та оглянув водні об’єкти Саф’янівської сільської територіальної громади – канали та шлюзи-регулятори «Желявський» та «Громадський», водовідвідні канали від озера Криве, інші канали, що з’єднують річку Дунай з озером Катлабух поблизу с. Багате, с.Кислиця, с.Першотравневе (Гасаны), с. Утконосівка та ін., водні споруди, шлюзи, насосні станції тощо.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Проданов зазначив, що першочерговими завданнями для збереження водних ресурсів району є організація та здійснення заходів з розчистки каналів та наповнення придунайських озер,  правильне використання води, збільшення доступу до води для мешканців району та здійснення заходів з відновлення екосистеми.

Ізмаїльською районною державною адміністрацією заплановано здійснити огляд всіх гідротехнічних споруд на водних об’єктах району.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації