Відбулось обстеження стану систем електрозабезпечення закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

Робочою групою Ізмаїльської районної державної адміністрації під головуванням заступників голови райдержадміністрації Ольги Колесниченко та Сергія Проданова було проведено обстеження систем електрозабезпечення медичних закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 в Ізмаїльському районі: КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради» та КНП Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області «Центральна районна лікарня».

В результаті обстеження комунального неприбуткового підприємства «Дунайська обласна лікарня» було встановлено, що система живлення КНП відповідає І категорії надійності з особливою групою електроприймачів. Аварійне живлення струмоприймачів у КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради» забезпечується від дизельного генератору потужністю 100 кВт, який запускається автоматично через 10 секунд після знеструмлення основного та резервного фідерів. Електротехнічний персонал проінструктований. Протоколи вимірювань наявні та актуальні.В результаті обстеження інфекційного відділення КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» було встановлено, що схема живлення КНП відповідає ІІ категорії надійності електропостачання. Задля забезпечення ІІ категорії надійності на території лікарні встановлено дизельний генератор потужністю 100 кВт. У випадку зникнення живлення у мережі, черговий персонал забезпечує запуск генератора та ручне перемикання струмоприймачів на резервне живлення. Електротехнічний персонал проінструктований. Протоколи вимірювань наявні та актуальні.

Для забезпечення І категорії надійності електропостачання інфекційного відділення КНП Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області «Центральна районна лікарня» необхідно одержати технічні умови та розробити проект електропостачання лікарні.