В ІЗМАЇЛЬСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАРАДА З МІСЬКИМИ, СІЛЬСЬКИМ ТА СЕЛИЩНИМ ГОЛОВАМИ

Сьогодні відбулась чергова нарада з міськими, сільським та селищним головами при голові Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіоні Абашеві за участі голови Ізмаїльської районної ради Василя Антонюка.

На нараді підняті актуальні питання про виконання бюджету Ізмаїльського району за січень – червень 2021 року,  щодо заборгованості з виплати заробітної плати та рівня середньої заробітної плати по Ізмаїльському району, про підготовку об’єктів житлово-комунального та паливно-енергетичного, дорожнього  господарства району до роботи в осінньо-зимовий період на території району,  про оздоровлення та відпочинок дітей Ізмаїльського району  та проведення жнив в районі.

Крім того, обговорено питання надання медичної допомоги населенню району, паспортизації сміттєзвалищ, питання поводження з засобами захисту рослин непридатних до використання, щодо профілактики запобігання правопорушенням стосовно осіб похилого віку, про дотримання вимог регламентів за результатами моніторингу діяльності місцевих рад, щодо взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчої влади тощо.

Голова району звернув особливу увагу керівників громад на спільну роботу з розробки стратегії Ізмаїльського району, наповнення бюджетів розвитку громад, залучення інвестицій, запобігання розповсюдженню коронавірусу. Багато уваги було приділено питанню дотримання належного санітарного стану населених пунктів.

Голова Ізмаїльської районної  державної адміністрації Родіон Абашев подякував учасникам наради та зазначив, що успішне виконання обговорених питань залежать від спільної взаємодії, злагодженої та системної роботи районної влади та органів місцевого самоврядування.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації