Сьогодні в Ізмаїльській райдержадміністрації відбулось обговорення планів громад щодо впровадження сучасних цифрових рішень та взаємодії з Одеською ОДА в рамках цифрової трансформації регіону

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Анастасія Бондар, регіональний координатор Програми ЕGAP в Одеській області Іван Копиченко, спеціалісти з питань цифрової політики облдержадміністрації, перший заступник голови Ізмаїльської РДА Михайло Шарафаненко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Проданов, керівники ЦНАП району та ін.

Під час заходу розглянуто ряд проблемних питань, пов’язаних з цифровою трансформацією регіону та презентовано результати дослідження цифрових трансформацій у державі.

Учасниками обговорено питання щодо застосування існуючих цифрових додатків, а також перспективи створення нових платформ з метою цифровізації надання адміністративних послуг населенню, зокрема:

• проаналізовано проблеми доступу та якості Інтернет-зв’язку у віддалених населених пунктах громад в Одеській області;

• визначено результати дослідження щодо якості цифрової освіти громадян за допомогою порталу «Дія. Цифрова освіта»;

• обговорено питання взаємодії та обробки електронних документів за допомогою QR-кодів у ЦНАП;

• розглянуто питання кадрового забезпечення спеціалістами з цифрової політики у громадах;

• визначено та проаналізовано основні напрями Програми ЕGAP в Одеській області, зокрема, застосування Е-послуг (Е-малятко), Е-демократії (взаємодія між державною владою та громадами, Е-петиція) та цифровізації регіонів (створення «Дія. Цифрова громада»).

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 220053862_2158493757625218_1826208305536790112_n.jpg