ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев  провів апаратну нараду за участі заступників Сергія Проданова та Ольги Колесниченко, керівника апарату Ганни Григорчук та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Основною темою апаратної наради було визначено розгляд  призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі в Ізмаїльському районі.

За словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Грамми, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, призначається компенсація.

Компенсація призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом та мають взаємні права та обов’язки.

До управління соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації у 2021 р. звернулося 119 осіб за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі, з них – 94 особам така компенсація призначена. Нараховано для виплати  одержувачам компенсації з початку року 598,1тис. грн.

 

Постановою від 23.09.2020р. №859 «Деякі питання призначення та виплати компенсації фізичнимо собам,  які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» скасовано Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги (постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2004р. №558). Одночасно продовжено виплату фізичним особам призначеної компенсації згідно з вищезазначеною постановою до дати призначення таким фізичним особам іншої виплати на догляд, встановленої законодавством, але не довше ніж до 31 грудня 2022р. Ці видатки також виплачуються з місцевого бюджету. Кількість одержувачів компенсації в останньому місяці  звітного періоду – 135 осіб. Нараховано для виплати  одержувачам компенсації з початку 2021 року – 219,4 тис.грн.

Крім того, на апаратній нараді розглянуто питання про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Ізмаїльській районній державній адміністрації за І півріччя 2021 року. Головний спеціаліст відділу документообігу та контролю, розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Тетяна Шиманська поінформувала присутніх, що протягом звітного періоду до райдержадміністрації поштою надійшло105 звернень (з них 16 – колективних та 2 – особистий прийом). Через Регіональний  контактний центр Одеської області надійшло 516 звернень.

За результатами наради голова районної державної адміністрації Родіон Абашев надав керівникам структурних підрозділів ряд доручень.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації