СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З МАРІАНОМ ЛУПУ

Відбулась зустріч голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького з Головою Рахункової Палати Республіки Молдова Маріаном Лупу.


«Україна та Республіка Молдова завжди будували двосторонні відносини, які відповідають заявленим інтересам країн і спрямовані на співробітництво та партнерство. Дуже важливо підтримувати добросусідські партнерські відносини та діалог між нашими країнами. А Одеська область, як один з найбільших регіонів України та регіон, що межує з Республікою Молдова, має величезний потенціал для торговельно-економічного співробітництва та зацікавлена у поглибленні взаємовигідних зв’язків у всіх сферах та напрямках. Я впевнений, що Україна та Молдова мають значний потенціал для двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а бізнес обох країн зацікавлений у посиленні взаємовигідної співпраці» – сказав на початку зустрічі Сергій Гриневецький.

Голова Рахункової Палати Республіки Молдова Маріан Лупу в свою чергу відзначив багаторічну дружбу і співпрацю з Сергієм Гриневецьким та сказав, що це не офіційна зустріч, а його особистий візит ввічливості, яким він засвідчив свою  повагу до керівника Одеської області.  

«Перебувати на Одещини – і не зустрітись з головою Одеської обласної державної адміністрації, з яким я знайомий і співпрацюю багато років, було б не правильно з моєї точки зору» – додав Маріан Лупу.

На сьогодні, за його словами Рахункова Палата Республіки Молдова, займається перевіркою і контролем ефективності управління урядовими структурами, в першу чергу, використання державного майна і коштів. Маріан Лупу запевнив, що в подальшому готовий до розширеного діалогу та обговорення будь яких ініціатив, що сприятимуть розширенню партнерства між Одеською областю та Республікою Молдова.