СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ОФIСОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у черговій селекторній онлайн нараді, яку з головами облдержадміністрацій провiв заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

У ході наради було обговорено поточний стан реалiзацiї державних iнiциатив за актуальними напрямками у профiльних сферах.

Зокрема, у сфері охорони здоров’я, враховуючи спалахи нових штамів коронавірусу, заповнення ліжок та введення нових лiжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19 iз забезпеченням їх киснем у лiкарнях «першої хвилi». Триває забезпечення вiдповiдностi антиковiдних закладiв охорони здоров’я «першої хвилi» вимогам Мiнicтерства охорони здоров’я України до їх обладнання. На контролі стоїть питання забезпечення страхування та страхових виплат медичним працiвникам. І звичайно, найактуальнішим залишається питання проведення вакцинації в регіонах.

У сфера капiтального будiвництва ключовим є реалізація програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво»: об’єкти соцiальної iнфраструктури (школи, дитячi садки, медичнi заклади); проведення ремонтних та будiвельних робiт на державних автомобiльних дорогах мiсцевого значення і реалізація проєктiв з будівництва амбулаторій у сільській місцевості. Щодо останнього пункту, то на контролі в офісі Президента стан готовностi приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах, які будують в рамках програми Президента «Велике Будівництво» iз забезпеченням їх необхідним спецiалiзованим медичним обладнанням та належним документальним оформленням.

Торкнулись і питання пiдготовка до святкування 30-ї рiчницi Незалежностi України: зокрема, встановлення найбiльшого в Одеській областi державного прапора і спорудження та реконструкцiя знакових об’єктiв, які стануть в подальшому справжніми туристичними магнітами.