СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З МІНРЕГІОНОМ

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у черговій селекторній нараді, яку з головами облдержадміністрацій в режимі онлайн провів Міністр розвитку громад та територій (Мінрегіону) Олексій Чернишов.

Основним предметом обговорення даної наради стали поточні робочі питання у сфері капітального будівництва в рамках програми Президента «Велике Будівництво» .

Готовність приймальних відділень опорних медичних закладів до здачі в експлуатацію та функціонування по країні в цілому – майже повна (не завершено лише 35 об’єктів), при цьому в Одеській області відбувається реалізація третього етапу процесу, що передбачає оформлення належної документації на кожний об’єкт після завершення будівельних робіт та встановлення спеціалізованого медичного обладнання.

Обговорено стан напрямок реалізації Програми Президента України «Велике Будівництво 2021», що передбачає, зокрема, зведення/реконструкцію в Україні 341 об’єкта соціальної сфери: на даний момент в Одеській області її виконання складає 47% (по країні  в цілому – 46%). Окрім загальних статистичних відомостей з цього питання Міністр розвитку громад та територій також зазначив, що для реалізації Програми вже спрямовано бюджетних коштів на суму майже 1396,0 млн грн.

Додатково Олексій Чернишов зазначив необхідність постійної уваги та ефективних дій очільників регіонів щодо питань, які знаходяться на постійному особистому контролі Президента та Прем’єр-міністра України: зокрема активізувати роботу щодо відкриття центрів вакцинації, враховуючи стратегічну мету керівництва країни – вакцинування має складати не менш 70% дорослого населення України до кінця 2021 року для забезпечення епідеміологічної безпеки суспільства. Необхідно тримати на контролі дотримання вагових обмежень на автомобільних шляхах – особливо з урахуванням сезонного температурного режиму та в період збору врожаю, який щойно розпочався.

Своєчасно і якісно провести в областях трансформацію центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), що були раніше утворені при райдержадміністраціях, у ЦНАПИ органів місцевого самоврядування, включаючи передачу майна.