ПРМТУ ВИСЛОВИЛА ПОДЯКУ ГОЛОВІ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РОДІОНУ АБАШЕВУ ЗА СПРИЯННЯ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ КОЛЕКТИВНОГО ЩЕПЛЕННЯ

Моряки і портові працівники грають ключову роль в забезпеченні міжнародних перевезень товарів і функціонуванні світової економіки, особливо під час всесвітньої пандемії COVID-19.

27 липня в м.Ізмаїл всі бажаючі члени ПРМТУ (Профспілка працівників морського транспорту України), які проживають в Дунайському регіоні (моряки, працівники ПрАТ «УДП», Ізмаїльського порту, Дунайського інституту НУ «ОМА», ІВПУ КГАВТ ім. Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та ін.), а також члени їх сімей, отримали першу дозу вакцини Moderna.

Щеплення організовано на базі Ізмаїльського інтернаціонального клубу моряків в виїзному режимі і проводилося мобільною бригадою імунізації.

ПРМТУ висловила подяку за сприяння в організації проведення колективного щеплення для членів ППМТУ, які проживають в Ізмаїльському районі, голові Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіону Абашеву і його команді.

Голова ПРМТУ Олег Григорюк зазначив: «Ми раді підтримати бажання членів нашої Профспілки вакцинуватися проти COVID-19. Вважаємо, що тільки спільними зусиллями ми зможемо перемогти коронавірус. Завтра така сама акція відбудеться в м. Одеса».

ПРМТУ працює над організацією вакцинації проти COVID-19 всіх бажаючих членів Профспілки, які проживають і в інших містах. Якщо ви бажаєте взяти участь в добровільній вакцинації проти COVID-19, з метою формування груп для виклику мобільної бригади імунізації, керівництво ПРМТУ пропонує заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScyCd79ee…/viewform…