ОНЛАЙН-ДИСКУСІЯ «ДЕМОКРАТІЯ “НА КАРАНТИНІ”? ЯК СПРАЦЮВАЛИ ІНСТРУМЕНТИ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ»

15 липня перший заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Проданов та спеціалісти відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю взяли участь у онлайн-дискусії на тему: «Демократія “на карантині”? Як спрацювали інструменти місцевої демократії».

Захід проведено в рамках проекту  «Громадськість за демократизація» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та «Посилення ролі ОГС в демократизації України», який реалізується ІЕД за підтримки Європейського Союзу.

Під час заходу було презентовано результати дослідження «Інструменти місцевої демократії в умовах пандемії COVID-19», яке присвячено оцінці комунікації місцевої влади з громадою під час карантинних обмежень.

У заході взяли участь представники регіональної та місцевої влади, громадських організацій, ЗМІ та експерти, які обговорили вплив пандемії на місцеву демократію та на інструменти місцевої демократії, зокрема:

  • особливості роботи інструментів місцевої демократії (громадські та молодіжні ради, звернення громадян, петиції, бюджети участі, особистий прийом громадян тощо) під час карантинних обмежень;
  • проблеми, які виникали під час роботи інструментів місцевої демократії в 2020-2021 роках, успішні практики.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації