Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який фінансується Європейським союзом, оголошує конкурс грантів «Розвиток діалогу з владою»

Мета конкурсу — надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.

Вимоги до проєктів: Проєкт може передбачати такі види діяльності (наведений перелік не є вичерпним):

  • Аналіз діяльності органів влади та місцевого самоврядування в містах, селищах та селах з населенням не більше 100 тисяч жителів 
  • Визначення проблемних питань, які потребують консультацій з громадськістю.
  • Організація зустрічей із зацікавленими сторонами (влада, громадськість, бізнес тощо) для активізації діалогу.
  • Створення робочих груп з представниками влади для напрацювання рішенью
  • Проведення адвокаційної кампанії з метою врахування органами влади та місцевого самоврядування пропозицій щодо покращення місцевої політики.
  • Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати.

Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які зареєстровані та провадять діяльність в містах, селищах та селах з населенням не більше 100 тисяч жителів.

Переможці конкурсу отримають грант обсягом до 300 000 гривень та матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ.

Останній термін подання заявок: 19 липня 2021 р.

Всі деталі конкурсу можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3x3vVnG