Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев взяв участь у засіданні круглого на столу на тему «Впровадження оновленої державної регіональної політики на прикладі Одеського регіону»

Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев сьогодні взяв участь у засіданні круглого на столу на тему «Впровадження оновленої державної регіональної політики на прикладі Одеського регіону». Ключовими темами засідання стали Стратегія розвитку Одеської області на період до 2027 року, розвиток транскордонного співробітництва та реалізація Дунайської транснаціональної програми в Україні, а також головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону в 2021 – 2022 роках і реалізація проектів регіонального розвитку в рамках секторальної бюджетної підтримки.

В обговоренні взяли участь заступники міністра розвитку громад і територій України Іван Лукеря і Ігор Корховий, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, депутати Верховної Ради та керівники місцевих громад регіону.

Одещина з унікальними природними, рекреаційними, промисловими ресурсами і потенціалом сьогодні виступає майданчиком для пілотних проектів та впровадження державної регіональної політики. Важливо раціонально використовувати наші ресурси і переваги, що стане запорукою прискореного розвитку регіону, зростання рівня життя і комфорту всіх його жителів.