Голова Ізмаїльської райдержадміністрації провів ряд зустрічей з питань доступності та якості медичної допомоги у районі

Вчора у м.Ізмаїл відбувся робочий візит директора Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталії Одарій-Захар’євої, заступника голови Одеської обласної ради Вадима Шкарівського та депутата обласної ради Оксани Дімової. Разом з головою Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіоном Абашевим посадовці відвідали КНП Одеської обласної ради «Ізмаїльський спеціалізований будинок дитини», поспілкувалися з його директором Тетяною Мітюковою та співробітниками.

В рамках медичної реформи фінансування Ізмаїльського будинку дитини наразі в повному обсязі здійснюється за рахунок коштів Одеського обласного бюджету, а перерозподіл коштів обласного бюджету вирішив питання заборгованості по заробітній платі, яка виникла під час перехідного періоду.

Учасниками зустрічі обговорено також взаємодію між закладами охорони здоров’я різних рівнів, своєчасність виплати медичним працівникам заробітної плати та питання вакцинації населення від COVID -19.

Вчора голова Ізмаїльської райдержадміністрації також провів зустріч з новопризначеним генеральним директором КНП “Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради Ігорем Пастернаком, з яким розглянуто питання щодо локацій баз станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги на території Ізмаїльського району.

Посадовці відвідали КНП Ізмаїльської міської ради “Ізмаїльська міська центральна лікарня» та обговорили можливість впровадження санавіації у м.Ізмаїл, зокрема, проектування та будівництво вертолітного майданчика.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю