Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім′ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

30 червня 2021 року відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім′ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

На засіданні ради були присутні 13 осіб із числа членів ради: представники структурних підрозділів Ізмаїльської районної державної адміністрації, Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості населення, Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, Ізмаїльського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, відділу превенції Ізмаїльського відділу поліції Головного управління поліції в Одеській області. Головувала заступниця голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Колесниченко Ольга. «В умовах сьогодення нам усім необхідно працювати задля попередження домашнього насильства, а у разі виявлення таких випадків – надання своєчасної, якісної та результативної допомоги», – наголосила заступниця голови районної державної адміністрації.

На порядку денному розглядались наступні питання:

  1. Про стан взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, в Ізмаїльському районі, проблемні питання взаємодії, причини передумов поширення насильства.
  2. Про стан роботи Ізмаїльського районного відділу поліції  Головного управління поліції в Одеській області, відділень поліції № 1 та № 2 ІРВП ГУНП в Одеській області щодо запобігання та протидії домашньому насильству в розрізі взаємодії з Кілійською, Ренійською, Вилківською, Саф’янівською та Суворовською територіальними громадами Ізмаїльського району за 6 місяців 2021 року.
  3. Про здійснення повноважень служб у справах дітей Ізмаїльського району у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей відповідно до ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
  4. Про планування заходів з проведення в районі інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми в рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

 Всі учасники погодились з необхідністю роботи в напрямку посилення співпраці суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству, торгівлі людьми на місцевому рівні.