ТЕМПИ ВАКЦИНАЦІЇ, В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ, НЕОБХІДНО ЯКНАЙШВИДШЕ НАРОЩУВАТИ – БОРИС ВОЛОШЕНКОВ

Одеська область, за темпами вакцинації, в розрахунку на 100 тисяч населення знаходиться на останньому місці в країні. Про це, у ході колегії Одеської обласної державної адміністрації, заявив І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

«А ось серед випадків з укладення, які були зафіксовані минулого року,  на жаль, ми були одними з перших. Тому зараз, у цей відносно спокійний період, коли за добу госпіталізовано лише 7 чоловік, необхідно більш серйозно підійти до вакцинації, адже це єдине, що може уберегти населення від подальших спалахів короновірусної інфекції» – сказав Борис Волошенков.

За його словами, головам райдержадміністрацій і керівникам територіальних громад, важливо зрозуміти усю відповідальність та важливість поставленого завдання по збільшенню кількості вакцинованого населення на своїх територіях і проводити масштабну роз’яснювальну роботу аби вже з 1 липня, нарощувати темпи та чітко тримати цей процес під контролем.

«Нам необхідно вакцинувати щоденно по 12 тисяч людей у липні, по 14 тисяч – у серпні і по 16 тисяч щодня у вересні. Така кількість щоденної вакцинації дозволить охопити 70% населення Одеської області та досягнути кількості в 1 мільйон 400 тисяч вакцинованих людей, це той показник, який дозволить протистояти епідемії. На жаль, на сьогодні, у нас навіть не має і ста тисяч вакцинованих» – зазначив І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.