Сьогодні команда проекту «Чиста ріка» побувала в Болграді та Рені

Нещодавно в Одесі, Ізмаїлі, Кілії та Вилкове відбулися робочі семінари великомасштабного інфраструктурного проекту «Чиста ріка», що фінансується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Організатором заходів є виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради як Головний бенефіціар, за підтримки Бенефіціара 2 (Ассоціації транскордонного співробітництва “Єврорегіон “Нижній Дунай”). Робочі семінари в рамках проекту є другим кроком у розробці Спільної транскордонної інвестиційної стратегії Єврорегіону.

Сьогодні команда проекту побувала в Болграді та Рені.

У заході в Рені взяли участь представники Ізмаїльської районної державної адміністрації, Ренійської міської ради, місцевого відділення ДСНС, комунальних підприємств міста, громадськості.

Презентував проект «Чиста ріка» менеджер проекту Валентин Строя, який озвучив головну мету – запобігання та виключення надзвичайних ситуацій, викликаних техногенними катастрофами в системі каналізації, розташованої в прикордонній зоні дельти Дунаю, а також представив основні завдання і нові результати в рамках цього проекту.

За результатами семінару учасникам було запропоновано заповнити анкети для майбутньої Інвестиційної стратегії. Представники Ренійської  громади активно піднімали існуючі проблеми, обговорювали потреби інфраструктури громади.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ізмаїльської районної державної адміністрації