Конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради Ізмаїльського району

21 травня 2021 року рішенням Кілійської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства оголошено проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради.

До складу конкурсної комісії увійшли представники Ізмаїльської районної державної адміністрації: головний спеціаліст відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування – Сипко Тетяна Миколаївна та головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту – Зінаїда Шулянська. Які брали участь у роботі конкурсної комісії відповідно до затвердженого графіку.

14 червня 2021 року у сесійній залі Кілійської міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії – етап перший, на якому розглянули заяви чотирьох кандидатів для участі у конкурсі та подані ними документи на відповідність установленим законодавством вимогам.

За рішенням конкурсної комісії всі кандидати були допущені до другого етапу конкурсного відбору, а саме: перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, що відбувся 23 червня 2021 року в приміщенні Кілійської міської ради.

25 червня 2021 року за участю заступника голови Ізмаїльської районної державної адміністрації – Ольги Колесниченко, відбувся третій етап конкурсного відбору, який проходив на базі Кілійського закладу загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради та на базі Кілійського закладу загальної середньої освіти №3 Кілійської міської ради.

Кожен з претендентів представив свій перспективний план розвитку відповідного закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради. Відповідали на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

За результатами конкурсів було визначено переможців:

– на посаду керівника Кілійського закладу загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради – Онищенко Дмитра Івановича;

– на посаду керівника Кілійського закладу загальної середньої освіти №3 Кілійської міської ради – Нерушияна Ярослава Дмитровича.