КЕРІВНИКИ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ З ПИТАНЬ ЗБИРАННЯ УРОЖАЮ 2021 РОКУ НА ПІВДНІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Шарафаненко взяли участь у обласному семінарі з питаньзбирання урожаю 2021 року на півдні Одеської області, який відбувся  23 червня у СФГ «Балкани» смт Сарата, Білгород-Дністровського району.

Семінар відбувся за участі голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Муратова, директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністрації Алли Стоянової, голів райдержадміністрацій Півдня Одещини, керівників і спеціалістів сільгосппідприємств, фермерів, представників науки, обласних служб агропромислового комплексу, засобів масової інформації та ін.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, який зазначив, що такі зустрічі вкрай необхідні та сприяють комунікації та обміну досвідом між представниками агропромислової сфери. Голова області побажав сільгоспвиробникам та всім причетним плідної співпраці, безпечних жнив і хорошого врожаю.

Директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністрації Алла Стоянова доповіла присутнім про ситуацію на посівах ранніх зернових та зернобобових культур та підготовку області до проведення комплексу збиральних робіт у 2021 році, про галузеву підтримку аграрного сектору та щодо впровадження земельної реформи в поточному році. Алла Андріївна наголосила, що в збиральній кампанії вкрай важливою є роль районних державних адміністрацій.

Про хід підготовки до збирання врожаю 2021 року в Ізмаїльському районі доповів голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев. Голова РДА інформував присутніх, що ним видано розпорядження №122/А-2021 від 17.06.2021 року «Про заходи щодо організації збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур 2021», яким передбачено проведення необхідних заходів. За словами очільника району, рясні опади, а також волога погода в весняному періоді поточного року відтермінували початок збирання врожаю на кінець червня початок липня. Повноцінно увійти в збиральний процес сільгосппідприємства району зможуть в І-ІІ декаді липня. При цьому, якщо і липень буде дощовим, збір зерна затягнеться, збільшиться втрата ячменю, ріпаку, а озима пшениця може прорости на корені. При чіткій, злагодженій роботі всього зернозбирального комплексу району та за умови сприятливих погодних умов, збір зерна планується провести за 14 робочих днів.

Під час семінару заслухано також доповіді начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Сергія Байдюка, начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області Вадима ІІІулюка, начальника Головного управління ДПС України в Одеській області Юлії Шадевської, в.о. начальника Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олексія Шинкевича, голів райдержадміністрацій та ін.

Після завершення заходу голова СФГ «Балкани» Родіон Златов провів для учасників семінару екскурсію у своєму фермерському господарстві.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації