Ізмаїл стане відправним пунктом нового круїзу – “Відкриття Румунії”, який стартує в червні від причалу Ізмаїльського морського вокзалу

За інформацією Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка, круїз тривалістю 4 дні і три ночі познайомить подорожуючих з Ізмаїлом та румунської частиною дельти Дунаю (по гирлу Святого Георгія). Програма круїзу складена з урахуванням запитів всіх вікових груп (у тому числі, і прихильників сімейного відпочинку).

Круїз організовано у рамках нарощування туристичного потенціалу м.Ізмаїл у рамках Угоди про співпрацю від 23 травня 2019 року між КУ Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям» та Асоціацією менеджменту туристичних дестинацій Дельти Дунаю (м.Тулча).

В рамках цієї Угоди з квітня 2021 року в м. Ізмаїл щотижня швартується круїзний теплохід «Diana» під прапором Голландії  з туристами на борту.

Як і планувалося, тур по румунській дельті Дунаю стане можливим і для українських туристів.

11 червня 2021 року о 11.00 європейський оператор SC WEBMEDIA SRL спільно з КУ Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям», «Фонд підтримки підприємництва» та Ізмаїльським філією АМПУ презентує можливі тури для туристичних агентств України.

Перший тур запланований на 28 червня 2021 року.