Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 30 червня 2021 громадською організацією «Вікімедіа Україна» в рамках міжнародного конкурсу проводиться українська частина фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у понад 30 країнах. 

Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі: commons.wle.org.ua.

Основними номінаціями конкурсу є «кількісна» та «якісна». У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам’яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не висвітлені у Вікісховищі або висвітлені недостатньо; оцінка залежить від рівня представленості світлини). У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них — 10 найкращих фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях — пейзажні фото і макрофото тварин, рослин і грибів. 

На переможців основних номінацій чекають цінні призи. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, як-от для відеозаписів та аерофото, з окремими призами.

Корисні посилання:

– детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися тут: http://wle.org.ua/rules/

– списки пам’яток дивіться на цій сторінці: http://wle.org.ua/lists-of-sights/

– cторінки конкурсу у соцмережах:  facebook.com/wle.uainstagram.com/wle_ukr

Джерело:  http://wikilovesearth.org.ua/