ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОДІОНА АБАШЕВА З КЕРІВНИКАМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИЧИХ КООПЕРАТИВІВ

19 травня в селі Мирне Вилківської міської територіальної громади Ізмаїльського району на базі сільськогосподарського виробничого кооперативу (далі – СВК) «Дружба» відбулась зустріч голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона Абашева з керівниками СВК Кілійщини та Вилківщини – «Дружба» (с.Мирне), «Росія» (с.Приморське), «Вікторія» (с. Фурманівка), «Маяк» (м.Кілія), «Родіна» (с.Приозерне) та ін. На зустрічі також були присутні перший заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко та Вилківський міський голова Матвій Іванов.

Зустріч проведено за ініціативи представників сільського господарства з метою окреслення основних питань у своїй діяльності та налагодження взаємодії з районною державною адміністрацією.  

Представники СВК ознайомили керівника району зі станом справ у своїх організаціях та розповіли про основні проблемні питання, серед яких: відновлення зрошувальної системи, заміна старого обладнання на насосних станціях на сучасне енергозберігаюче, ремонт доріг.

За словами сільгоспвиробників, випробування погодою стало справжнім лихом для аграріїв у минулому році. Через посуху 2020 року спричинено втрату озимих культур навесні та зіпсовано осінні жнива, зазнали суттєвих збитків виробники рису.

Ці фактори призвели до проблем з виплатою заробітної плати працівникам, які і досі вирішуються керівниками СВК.

Родіон Абашев зазначив, що задля поетапного вирішення проблемних питань та всебічної підтримки аграріїв Ізмаїльська районна державна адміністрація буде проводити плідну співпрацю з представниками агропромислового сектору району та сприяти взаємодії з місцевими органами влади.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації