У СВІТ ВІДКРИТТІВ – ЧЕРЕЗ МАЛУ АКАДЕМІЮ НАУК

Як популяризувати науку серед молоді? Чи цікаво сьогодні дітям та підліткам створювати інноваційні проєкти, проводити дослідження та брати участь у науковому процесі? Хто та на якому рівні розвиває науку серед дітей.

Це питання вивчається Одеською обласною державною адміністрацією. Адже на сьогодні організацією та проведенням конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та учнівських олімпіад в Одеській області займається дві установи – Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання та Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради.

За словами заступника голови Одеської ОДА Світлана Фабрикант Одеська обласна державна адміністрація розглядає питання щодо створення комунальної установи, яка займатиметься організацією та здійснюватиме супровід проведення учнівських олімпіад, конкурсів Малої академії наук.

«Назва Малої академії наук відома досить давно. Та сучасна МАН сьогодні суттєво відрізняється від того, якою вона була в радянський період. Назва була збережена, тоді як вся інша діяльність суттєво трансформувалася, одержала іншу базу, інший ступінь підтримки, частково інші цілі. Суттєво змінились форми, підходи, організаційно-правова база. Хоча в загальному значенні суть залишилась – це робота з інтелектуальною здібною молоддю, яка розглядається державою, суспільством і власне самим індивідуумом, як науковий потенціал для формування і розвитку власної країни”, – говорить заступник голови Одеської ОДА Світлана Фабрикант.

Тому за словами Світлани Фабрикант нова комунальна установа, своєю діяльність, має дати новий  поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності молоді Одещини.