Шановні мешканці Ізмаїльського району!

Щиро вітаю зі святом Останнього дзвоника учнів, вчителів, батьків!

Дорогі учні, бажаю вам миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, а випускникам – знайти свою життєву стежину і стати справжніми особистостями, якими пишатиметься Ізмаїльщина та вся Україна.

Я абсолютно впевнений, що у наших випускників надія переможе над хвилюванням, і все справдиться! Сьогодні обов’язково подякуйте вашим батькам за терпіння і підтримку, вашим вчителям за енергію і досвід.

Вірте в себе, знайдіть свій шлях, робіть те, що відкриє світові вас як особистість. Адже успіху досягають ті, хто має чітку ціль, енергію на її втілення та справді «горить» своєю справою.

Щиро вдячний педагогам і батькам. Ви вклали в дітей і знання, і душу, і серце, своєю любов’ю та невтомною працею допомогли пізнати захоплюючий шкільний світ. Ви стійко витримали випробування дистанційного навчання й успішно долаєте усі труднощі.

На учнів, які продовжують навчання, попереду чекають найдовші та найтепліші канікули, отже бажаю всім з позитивними враженнями зустріти новий навчальний рік!

Щастя всім, здоров’я, добра, миру та успіхів! Усе краще – попереду!

З повагою

голова Ізмаїльської районної державної адміністрації

Родіон Абашев