Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі

Відповідно до ст. 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами) та розпорядження голови Ізмаїльської райдержадміністрації від 15 травня 2018 року № 212/А-2018 “Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі”, 17 травня 2021 року під головуванням першого заступника голови Ізмаїльської райдержадміністрації Михайла Шарафаненка проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ізмаїльського району. В засіданні конкурсного комітету взяли участь 9 членів комітету.

На конкурс було винесено 2 об’єкта конкурсу по наступним приміським автобусним маршрутам загального користування “Суворово – Ізмаїл АС” та “Комишівка – Ізмаїл АС”. Для участі в конкурсі були подані документи тільки одним перевізником – претендентом.

Відповідно до рішення членів конкурсного комітету, визначено переможця конкурсу по об’єкту № 1 «Суворово – Ізмаїл АС» – ФОП «Драганов П.В.». Для участі у конкурсі на об’єкті конкурсу № 2 «Комишівка – Ізмаїл АС» не подані документи від жодного перевізника – претендента, тому об’єкт буде винесено на конкурс ще раз.

Відділ економіки, агропромислового розвитку та екології