39 морських прикордонників присягнули на вірність і відданість українському народові

В Навчальному центрі Морської охорони, в Ізмаїлі, відбувся священний ритуал складання Військової присяги юних воїнів призову весна-2021.

Молоде поповнення прибуло до Навчального центру з південних, центральних, північних та східних регіонів України. Впродовж місяця військовослужбовці проходили інтенсивний курс початкової  підготовки. Під професійним керівництвом досвідчених командирів та інструкторів вони опанували морську, вогневу, тактичну підготовку, а також засвоїли базові навички з тактичної медицини. Курсанти урочисто отримали особисту зброю, випробували її у справі на полігоні.

В урочистий день Військової присяги розділити цю визначну й хвилюючу подію з курсантами завітали їх батьки, близькі та рідні.

Юних воїнів з новим етапом у житті привітав заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Сергій Проданов, який побажав їм здоров’я, терпіння та  витримки.

За сталою традицією на шляхетну справу захисту рубежів та незалежності рідної країни бійців благословив військовий капелан.

Вже за 2 місяці, по закінченню повного курсу спеціальної підготовки, юні фахівці відправляться до загонів Морської охорони, де проходитимуть службу у складі екіпажів корабельно-катерного складу.