Заступник голови Ізмаїльської райдержадміністрації Сергій Проданов відвідав Ренійську громаду в рамках проекту «Інтернет-субвенція»

Заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Сергій Проданов проводить перевірку щодо наявності оптичних мереж в населених пунктах Ізмаїльського району, які подали заявки  в рамках проекту «Інтернет-субвенція». Оптичний інтернет — найбільш швидкий, надійний та безпечний, з використанням найсучасніших технологій.

28 квітня Сергій Проданов разом з секретарем Ренійської міської ради Оксаною Єфименко відвідали села Ренійської територіальної громади з цього питання. Нещодавно Ренійська міська рада подала заявку до Мінцифри на субвенцію на підключення до оптичного інтернету сіл Долинське, Орлівка та Новосільське. В ході ознайомлення з ситуацією в населених  пунктах виявилося, що всі села мають технічні можливості для оптичного інтернету, з селами працюють провайдери.

29 квітня заступником голови райдержадміністрації Сергієм Продановим проводиться перевірка на території Суворовської селищної громади – с. Кирнички, с. Приозерне, с. Острівне, с. Нова Покровка та ін.

Як зазначає Мінцифри, субвенція на підключення до оптичного інтернету передбачена для тих громад, які ще не мають технічної можливості для підключення. На весь проект «Інтернет-субвенція» у державному бюджеті закладені 500 млн грн.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації