ПИТАННЯ ДОСТУПУ ГРОМАДЯН ДО ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ КІЛІЙЩИНИ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ РДА

В продовження теми доступу до водних об’єктів для любительського лову та у зв’язку з ситуацією, яка склалась на каналі «Дунай-Сасик», Ізмаїльською районною державною адміністрацією 9 квітня 2021 року проведено робочу нараду за участю депутатів Ізмаїльської районної ради, голови Кілійської міської ради, начальника Кілійського міжрайонного управління водного господарства та представника ініціативної групи. За результатами видано розпорядження від 15.04.2021 року №71/А-2021 «Про утворення робочої групи щодо розгляду колективного звернення мешканців Кілійської територіальної громади». 20 квітня здійснено виїзд на канал «Дунай-Сасик» та складено акт огляду.

На розширеній нараді 23 квітня за участю депутатів Одеської обласної та Ізмаїльської районної рад, представників всіх зацікавлених сторін, та за результатами виїзної наради у м. Кілія 26 квітня, питання щодо доступу громадян до водних об’єктів, які перебувають на балансі Кілійського міжрайонного управління водного господарства, вирішено.

На даний час забезпечено вільний доступ громадян до водного об’єкту каналу «Дунай-Сасик» для любительського лову та відпочинку по всій відстані об’єкту, окрім шлюзів, мостів та насосних станцій.

З метою недопущення порушень діючого законодавства та захисту інтересів мешканців громади, утворено робочу групу для здійснення контролю на даному водному об’єкту.

Матеріали, за результатами проведеної роботи, направлені до Ізмаїльської окружної прокуратури для вивчення  та, у випадку виявлення порушень вимог чинного законодавства, вжиття заходів реагування в межах наданої компетенції.

Звертаємось до громадян, які відвідують водні об’єкти, з проханням дотримуватись встановлених вимог природоохоронного законодавства.

Ізмаїльська районна державна адміністрація