День прикордонника – свято мужніх і витривалих

З нагоди Дня прикордонника, в Ізмаїльському загоні Морської охорони в місті Кілія пройшли святкові заходи, які почались з традиційного шикування  особового складу на стройовому плацу, підняття Державного Прапору України та Прапору  Морської охорони.

 Зі словами привітання до особового складу звернувся Командир Ізмаїльського загону морської охорони капітан 1 рангу Олег Шикша, який  привітав захисників державних кордонів з Днем прикордонника і з наступаючими світлими Великодніми святами.

Командир Ізмаїльського загону морської охорони вручив підлеглим заслужені нагороди – відзнаки Державної прикордонної служби України  за «10 років сумлінної служби», грамоти та подяки за сумлінне виконання службових обов’язків. Окрім того, за значний внесок в створення та підтримання позитивного іміджу державної прикордонної служби України, почесними грамотами та цінними подарунками нагороджені діти, які перемогли в конкурсі дитячої творчості «Я – майбутнє кордону».

Наприкінці заходу, зі словами щирої вдячності воїнам-прикордонникам, до привітань долучився голова Кілійської міської ради Вячеслав Чернявський, який нагородив прикордонників почесними грамотами.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації