ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Держземагентство України є засновником науково-виробничого журналу «Землевпорядний вісник» - державне спеціалізоване видання у сфері земельних відносин. Журнал публікує новини земельного законодавства, роз’яснення, консультація, коментарі, практичні рекомендації, аналітичні статті, зарубіжний досвід тощо.

З травня 2013 року розпочався випуск газети «Земельні торги-Україна», яка поширює законодавчі, нормативно-методичні та роз’яснювальні матеріали про процедуру земельних торгів, за результатами яких згідно з чинним законодавством укладатимуться договори купівлі-продажу землі, оренди, суперфіцію, емфітевзису. Газета оприлюднює оголошення виконавців земельних торгів, інформує про їх підготовку, проведення та результати. Журнал «Землевпорядний вісник» та газету «Земельні торги –Україна» можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні України.Передплатний індекс журналу «Землевпорядний вісник» - 48783. Вартість видання з доставкою на шість місяців – 180 гривень.Передплатний індекс газети «Земельні торги Україна» - 68645. Вартість видання з доставкою на шість місяців – 4 гривні 50 копійок.Передплатний індекс комплекту – журнал + газета - 68646. Вартість комплекту з доставкою на шість місяців складає 184 гривні 50 копійок.Більш 

повну інформацію щодо видань можна знайти на офіційному web-сайті Ізмаїльської районної державної адміністрації за адресою «Izmail-rda.odessa.gov.ua».

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

ДОКУМЕНТИ