Посада

                 П.І.Б.

телефон

робочий

 

Голова РДА

Тодорова Наталія Іванівна

 

2-01-46

 

 

Перший заступник голови РДА

Хаджиков Петро Васильович                               

2-01-46

 

 

Заступник голови РДА

                                            

6-52-58

 

 

Керівник апарату РДА

Григорчук Ганна Петрівна 

6-53-32

 

Головний спеціаліст відділу діловодства, контролю і організаційної роботи апарату (Приймальня)

Лєвченко Марія Василівна

2-01-46

 

 

Начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи апарату

Кравченко Олена Леонідівна

6-53-32

 

Головні спеціалісти відділу діловодства, контролю і організаційної роботи апарату

Марінова Ольга Іванівна

 

Лепська Альона Анатоліївна

 

Начальник сектору з питань управління персоналом апарату  

Аношина Ірина Володимирівна                                             

 

 

6-52-68

 

 

 

Головний спеціаліст сектору з питань управління персоналом апарату  

Лапшина Ольга Володимирівна

 

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців          

Колесніченко Юлія Андріївна

 

7-50-40

 

 

 

Головні спеціалісти ВВДРВ

 

Тірон Аліна Іванівна

 

Бічуч Наталія Борисівна

 

Завідувач сектору з юридичного забезпечення апарату

Азман Альона Михайлівна

 

 

 

Головний спеціаліст сектору з юридичного забезпечення апарату

Димченко Костянтин Геннадійович

 

Начальник архівного відділу

Волкова Оксана Іванівна

2-12-33

 

 

Головний спеціаліст  з питань  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,  мобілізаційної роботи

Гульпа Сергій Кирилович

7-24-56

 

 

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій

Григор´єв  Олег Григорович

 

 

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

 

 

 

Завідувач сектору комунікації з громадськістю

Клопот Валентина Миколаївна

 

 

2-12-33

 

Головний спеціаліст  сектору комунікації з громадськістю

 Димова Ніна Андріївна

 

Начальник відділу фінансування

Монашко Наталя Кузьмівна

6-53-32

 

 

 

Головний спеціаліст – бухгалтер відділу фінансування апарату

Хаджикова Альона Євгенівна

 

Начальник відділу освіти

Якименко Тетяна Григорівна

2-31-53

*2-13-3

 

Головні спеціалісти відділу освіти

Шулянська Зінаїда Сергіївна

 

2-00–33

 

 

 

 

Бухгалтерія

Харітова Марія Павлівна

6-53-72

 

Єлизавета Семенівна

Софія Петрівна

 

2-11-85

 

В.о. начальника сектору культури, туризму та спорту   

Дерменжи Людмила Михайлівна

2-04-08

 

 

Головний спеціаліст сектору культури, туризму та спорту  

 

 

В.о.начальника відділу капітального будівництва та архітектури

Вітков Володимир Павлович

 

 

 

Начальник управління економічного та агропромислового розвитку

Желєва Вікторія Миколаївна

 

7-23-32

 

 

Начальник відділу економічного, інвестиційного розвитку та транспорту 

управління економічного та АПР

 Делігіоз Петро Дмитрович 

 

 

 

 

7-23-98

 

 

 

 

Головний спеціаліст відділу економічного, інвестиційного розвитку та транспорту 

управління економічного та АПР

Сабанчук Олена  Петрівна

 

Головний спеціаліст відділу економічного, інвестиційного розвитку та транспорту 

управління економічного та  АПР

Русєва Інна Костянтинівна

 

Головний спеціаліст відділу економічного, інвестиційного розвитку та транспорту 

управління економічного та  АПР

Мілкова Вікторія Вікторівна

 

Начальник відділу агропромислового розвитку та екології управління економічного та АПР 

Гєнова Ольга Миколаївна

7-23-32

 

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку та екології з  питань галузі рослинництва управління економічного та АПР 

Череш Олександр Олександрович

 

 

 

 

2-04-08

 

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку та екології з земельних питань управління економічного та АПР 

Мийнова Ольга Іванівна 

 

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку та екології з питань технічної політики, безпеки та діловодства управління економічного та АПР 

Улезко Катерина Іванівна

7-23-32

 

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку та екології з питань екології і тваринництва управління економічного та АПР

 

7-23-32

 

Начальник фінансового управління

 

 

Стоілова Марина Миколаївна

7-22-53

7-23-20

 

Начальник управління  соціального захисту населення

       (вул. Покровська, 48)

Грамма Галина Олександрівна

7-52-01

 

 

2-16-37

 

 

Заст.нач.управління соціального захисту населення

Миргородська Олександра Іванівна

 

Начальник служби у справах дітей

             (пр. Суворова, 28)

Арешкіна Світлана Ігорівна

 

 

 

6-22-44

 

 

Головні спеціалісти ССД:

Бойченко Валентина Валеріївна

 

Кутінова Марина Валентинівна

 

Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення

Ступак Ірина Анатоліївна

 

Головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення

Казани Валентина Іванівна

 

Директор Ізмаїльського районного центру соціальних  служб для сім´ї, дітей та молоді

  (пр. Суворова, 28)

Брусова Маргарита Василівна

 

 

 

 

 

6-22-45

 

 

Заступник директора-начальник відділу з соціальних робіт ІРЦСССДМ 

Орлова Алла Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи провідний ІРЦСССДМ 

Бошкова Наталія Вячеславівна

 

Хаджиогло Людмила Петрівна

 

Якименко Тетяна Тимофіївна

 

Бухгалтер провідний ІРЦСССДМ

Максименко Наталя Олександрівна

 

Начальник відділу надання адміністративних послуг

(пр.Суворова, 28 б)

Корольова Олена Віталіївна

7-26-76

 

Відділ Держземагенства у Ізмаїльському р-ні Одеської обл. 

         к. 118

Чумаченко Костянтин Володимирович

с-р Діана Сергіївна

Жеков Олександр Михайлович

6-53-94

7-20-05

2-65-73

 

Директор областного центру національних культур

Чілік Георгій Георгійович

 

    -

 

Директор КУ «Ізмаїльський районний навчально-методичний центр закладів культури та спорту»

     (вул. Телеграфна, 49)

Чілік Людмила Григорівна

7-21-30

7-22-81

 

ЦРЛ

(комунальна установа Ізм. райради «Центральна районна лікарня Ізм. Р-ну»)

 

 

Садковський Олег Володимирович

 

Солоп Віктор Григорович        

Котлованова Світлана Микол.

2-06-37с

6-40-06

 

ф.2-06-25

2-05-87к

6-53-31п

2-06-12

2-66-42

 

Гараж

 

Добрєв Іван Кирилович

7-53-41

 

 

 

 

Владінов Михайло Миколайович

 

 

 

 

Вахта

 

2-02-48