14.08.2019

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Відповідно до ст. 19, 20 Закону України «Про освіту», рішення сесії Ізмаїльської районної ради від 19 жовтня 2018 року № 413-VII «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізмаїльської районної ради Одеської області», Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізмаїльської районної ради Одеської області, затвердженого рішенням районної ради від 19 жовтня 2018 року № 413-VII та у зв’язку з відкриттям Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізмаїльської районної ради Одеської області, оголошується конкурс на заміщення новостворених посад вищевказаної установи:

- вчитель-логопед          -  3,5 ставки;

- вчитель-дефектолог    -  2 ставки.

 

Умови оплати праці: посадовий оклад в розмірі 4956 грн.

 

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізмаїльської районної ради Одеської області знаходиться за адресою: м. Ізмаїл, проспект  Суворова, будинок 69 (дитяча поліклініка).

 

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі до 16 вересня 2019 року.

 

Вимоги до претендента на вищезазначені посади педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізмаїльської районної ради Одеської області з 40-годинним тижневим графіком роботи:

громадянство України;

вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста (магістра) за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога;

стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти (Конституція України, Закони України «Про освіту», «Про охоронну дитинства», «Про охорону праці», Декларація прав і свобод дитини, Конвенція про права дитини, знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки);

високі моральні якості та стан здоров‘я, що дозволяє виконувати професійні обов‘язки.

володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву до конкурсної  комісії  щодо участі в конкурсі;

резюме у довільній формі;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію трудової книжки;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Документи надавати за адресою:

м. Ізмаїл, проспект Суворова 62, відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації (кабінет № 410).

Засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих особами, які претендують для участі у конкурсі відбудеться 17 вересня 2019 року.

Конкурс на заміщення вищевказаних посад Інклюзивно-ресурсного центру відбудеться  19 вересня 2019 року о 10 00. Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит для педагогічних працівників Центру проводитиметься за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки. Іспит складається з 6 питань по 3 питання за визначеними напрямами. Загальний час для проведення іспиту становитиме не більш, як 1 година 20 хвилин.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Телефон для довідок: 2-31-53; 2-00-33.