22.08.2014

До уваги недержавних організацій!!!

Міжнародний фонд "Монсарто" розпочинає прийом пропозицій проектів від недержавних організацій для надання грантів, які спрямованні на поліпшення життя людей у сільських громадах.

В Україні фонд "Монсарто" приймає пропозиції проектів для надання грантів за такими напрямами:

- освітні проекти, спрямованні на покращення освіти у сільських громадах, у тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм;

- забезпечення критичних потреб громад, у тому числі допомога у вирішенні проблем санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та інших місцевих потреб.

Заявки на отримання грантів приймаються до 31 серпня 2014 року лише за запрошенням. Щоб отримати запрошення, необхідно через форму за адресою www.monsantofund.org/about/contact надіслати опис організації та короткий опис проекту  (включно с сумою необхідного гранту) англійською мовою. Якщо фонд "Монсарто" буде зацікавлений підтримати проект, представник фонду надасть запрошення. Усі грантові заявки та необхідні документи повинні бути перекладені англійською мовою. Заявки подаються онлайн. Проектна діяльність має бути розрахована на період до 12 місяців. Розмір гранту повинен складати не менше 25 тис. доларів США.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами : (04841) 7-23-98 або (04841) 6-54-63

 

З повагою, 

Начальник відділу економіки, соціально-економічного

розвитку та підприємництва

Ізмаїльської районної державної адміністрації                                                     Н.І. Тодорова