22.07.2014

До уваги автоперевізників та мешканців Ізмаїльського району!

Ізмаїльська районна державна адміністрація інформує:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 " Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" та Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 17 листопада 2009 року № 1175, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2009 року за № 1146/17162, з метою створення економічно обґрунтованих умов функціонування всіх суб'єктів господарювання у сфері пасажирських перевезень.

Згідно розпорядження  Одеської обласної державної адміністрації  від 08 липня 2014 року №573/А-2014 " Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні у межах Одеської області."

Встановити для суб'єктів господарювання всіх форм власності, які виконують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом та працюють у звичайному режимі руху:

1. Тарифи на перевезення пасажирів автобусами у приміському та міжміському вутрішньообласному сполученні у межах Одеської області у розмірі 0,30 грн. за 1 км проїзду пасажира;

2. Тариф на перевезення одного місця багажу автобусами у приміському та міському вутрішньообласному сполученні на рівні не більше 10% від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті. 

В.о. начальника відділу економіки,

соціально-економічного розвитку та підприємництва                                     В.А.Капко