15.05.2017

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Оголошується конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі

Організатор перевезень - Ізмаїльська районна державна адміністрація

 

Об'єкти конкурсу:

 

№ з/п

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Режим руху

Особливості періодичності здійснення перевезень

Кількість оборотних рейсів на добу

Час відправлення з кінцевих зупинок, год.хв.

Інтервал руху

Необхідна кількість транспортних засобів (без урахування резерву)

Вимоги до автобусів (клас, місць для сидіння)

Плата за участь в конкурсі (грн.)

Ізмаїл АС

Населений пункт

1

Кислиця - Ізмаїл АС

звичайний , м/таксі

щоденно

1*

4

7.00; 9.50; 12.10; 14.10*; 18.00

6.10*; 7.40; 11.00; 13.10; 17.10

1

А, В-18; І, ІІ - 22, ІІІ - 40

2 000,00

2

Комишівка - Ізмаїл АС

звичайний

щоденно

1*

12.00*

7.00*

1

А, В-18; І, ІІ - 22, ІІІ - 40

2 000,00

 

Умовні позначки: * - рейс виконується в звичайному режимі руху

 

Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

1. Рухомий склад повинен відповідати вимогам чинного законодавства за класом, технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю. Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень мешканців Ізмаїльського району, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані. Для підтвердження відповідності екологічним нормам не нижче Євро-2, перевізник повинен представити:

а) сертифікат або інший документ, виданий згідно із законодавством України, який поширюється на автобус стосовно відповідності екологічним нормам не нижче Євро-2 щодо питомих викидів забруднювальних речовин, керуючись нормою ст. з Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" від 06.07.2005 року № 2739;

б) наявну офіційну довідку (із зазначенням VIN - номера автобуса або його офіційним представником в Україні щодо відповідності автобуса за конструкцією екологічним нормам не нижче Євро-2 на момент його виробництва).

 

2. Перевізник при здійсненні пасажирських перевезень повинен забезпечувати автобуси категорії М 2 та М 3, класу А, В, І, ІІ, ІІІ. Забороняється виставлення одного й того ж автобусу на інші об'єкти конкурсу та використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів. Перевізник повинен надати довідку щодо кількості наявних транспортних засобів із зазначенням марки автобусу та держномером, а також вказати кількість та держномер автобусів, які на час проведення конкурсу здійснюють перевезення пасажирів за іншими договорами із зазначенням резервних автобусів.

3. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

4. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка відповідно становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

5. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії, класу, комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

6. До додаткових умов належить обладнання перевізником в термін, обумовлений договором про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі та їх маршрутів, заявлених транспортних засобів GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники-претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням підприємства автобусних станцій (за договором).

7. На кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота не менш як одного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

 

Більш детальну інформацію про умови та порядок проведення конкурсу, а також перелік та бланки документів претендент може отримати за адресою: м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62, каб. 108, або на сайті Ізмаїльської райдержадміністрації http://izmail-rda.odessa.gov.ua/ua.

Видача необхідних бланків та прийом документів здійснюється щоденно в робочі дні з 8-00 до 17-00 (перерва з 13-00 до 14-00) за адресою: 68601, Одеська обл., м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62, каб. 108.

Кінцевий строк прийняття документів 30.05.2017 р. до 17-00 год. Засідання конкурсного комітету відбудеться 15.06.2017 р. об 11-00 год. за адресою: м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04841) 7-23-32.

 

 

 

П.В. Хаджиков, т.в.о. голови Ізмаїльської

районної державної адміністрації